Reklama TOPwords – získejte nové zákazníky pro Váš vzdělávací či poradenský byznys pomocí placených klíčových slov na EduCity

Největší portál s nabídkou vzdělávacích a poradenských akcí v ČR – EduCity má pro Vás placený systém balíčků klíčových slov - TOPwords, která Vám pomůže přivést nové klienty a získat zajímavé zakázky.

Využijte cílené reklamy u vyhledávání na EduCity k získání nových klientů

EduCity pro Vás připravil jako první vzdělávací a poradenský portál v ČR a SR nové fulltextové vyhledávání se službou placených klíčových slov. Služba TOPwords Vám umožňuje cíleně oslovit s Vaší nabídkou firmy i jednotlivce, kteří na EduCity vyhledávají kurzy a poradenství.

TOPwords Vám nabízí různé balíčky klíčových slov, u kterých se zobrazuje Vaše nabídka a cíleně tak oslovujete nové zákazníky, kteří hledají přesně ty služby, které Vy poskytujete.

Maximálně 10 reklamních pozic u každého balíčku klíčových slov

Každý z balíčků klíčových slov nabízí maximálně 10 reklamních pozic ve výpisu fulltextového vyhledávání na EduCity. Tři pozice jsou vždy zobrazeny jako první nad výsledky vyhledávání a Vaše reklama je tak vidět jako první. Tyto tři pozice se pravidelně obměňují stejně tak jako pořadí dalších inzerentů v pravém sloupečku při každém novém vyhledávání. Reklamní pozice jsou si tak všechny rovny.

Maximální počet 10 inzerentů u každého balíčku zaručuje exkluzivitu inzerce a zároveň potenciálního klienta nezahlcuje reklamou.

Vzhled Vašeho inzerátu na TOPwords

Inzerce na TOPwords je vždy pouze textová bez grafiky, aby co nejvíce připomínala přirozené výsledky fulltextu. Maximální rozsah znaků inzerce je 40 znaků na řádek. K dispozici máte tři textové řádky včetně nadpisu, který je zvýrazněný a jeden odkazový řádek, kde je uvedena cílová doména, kam odkaz vede. Text i cílové URL si zadáváte sami dle pravidel zadávání reklamy TOPwords. Vše potřebné k naplánování, nastavení a vytvoření Vaší reklamní kampaně na TOPwords s Vámi probere obchodník EduCity.

Tématické členění balíčků klíčových slov

Základní tématické členění balíčků klíčových slov, obsažená klíčová slova, četnosti vyhledávání a další informace si můžete prohlédnout zde.

Konkrétní informace o nastavení Vaší kampaně, upřesnění rozsahu a doporučení balíčků, či klíčových slov s Vámi individuálně projednáme.

Další informace k plánu Vaší kampaně na TOPwords a kontakt

Volejte či pište Tomášovi Pospíchalovi i (tomas.pospichal@educity.cz, +420 731 169 886), který Vás rád seznámí s cenou služby TOPwords a domluví se s Vámi jak pomocí TOPwords získáte co nejvíce nových klientů a objednávek.

Tomáš Pospíchal Tomáš Pospíchal - podpis